TRENING BJJ

jiu jitsu droga życia

Brazylijskie jiu jitsu (bjj) to sztuka walki która tradycyjnie była kompletną sztuką samoobrony. Zawodnicy brazylijskiego jiu jitsu zdominowali mma na początku jego funkcjonowania. Udowodnili, że jest to najskuteczniejsza forma walki. Dziś każdy kto chce być dobrym wojownikiem lub nauczyć się samoobrony musi trenować elementy bjj. Warto wiedzieć, że brazylisjkie jiu jitsu to najlepsza sztuka walki, pod kątem realnego zastosowanie w walce. Dzięki temu, że poznane techniki stosujemy codzienne podczas walk, to sprawdzamy ich skuteczność na różnych typach przeciwników. Inaczej walczy się z kimś kto waży 140 kg, a inaczej z 60 kg. Brazylijskie jiu jitsu najpełniej umożliwia wygranie walki poprzez mniejszego przeciwnika. Zawodnik o wadze 60 kg może poddać zawodnika ważącego 140 kg.

My trenujemy jiu jitsu pod kątem przyjemności trenowania, sportowym oraz trochę pod samoobronę. Bjj to niezwykła sztuka. Jest to przede wszystkim sztuka walki dla ludzi, którzy cenią sobie inteligencje i brak rutyny. Nieskończona liczba technik powoduje że jest to droga stałego postępu. Bjj nigdy się nie kończy.

Inną zaletą jest to, że brazylijskie jiu jitsu to sztuka walki dla każdego, bez względu na wiek i rozmiar ciała. każdy może sprawić, że jego ciało będzie atutem a nie przeszkodą.

Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą zostać mistrzami brazylijskiego jiu jitsu i tych, którzy chcą poćwiczyć dla zdrowia i przyjemności. Zapewniamy dobrą atmosferę treningu oraz życzliwość dla każdego. Wystarczy nas odwiedzić i zobaczyć jak trenujemy